Tafellamp Ø15,5×60,5 cm LEZUZA antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bronzen tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1800gram |
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 60.5cm |
| Diameter | 15.5cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€71,90 Incl. BTW
Op voorraad
Een mooie bronzen tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1800gram |
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 60.5cm |
| Diameter | 15.5cm |
| Afmetingen | 15,5 × 15,5 × 60,5 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807659912 |
| Merk |