Tafellamp 32x31x65 cm DUCK antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een super leuke bronzen tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd
| Breedte | 31cm |
| Gewicht | 3000gram |
| Lengte | 32cm |
| Hoogte | 65cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€149,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super leuke bronzen tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd
| Breedte | 31cm |
| Gewicht | 3000gram |
| Lengte | 32cm |
| Hoogte | 65cm |
| Afmetingen | 32 × 31 × 65 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807675585 |
| Merk |