Lampvoet Ø16,5×35 cm YELOS antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bronzen voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 16.5cm |
| Breedte | 16.5cm |
| Gewicht | 1600gram |
| Lengte | 16.5cm |
| Hoogte | 35cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€63,00 Incl. BTW
Op voorraad
Een mooie bronzen voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 16.5cm |
| Breedte | 16.5cm |
| Gewicht | 1600gram |
| Lengte | 16.5cm |
| Hoogte | 35cm |
| Afmetingen | 16,5 × 16,5 × 35 cm |
|---|---|
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807705961 |
| Merk | |
| IP Waarde | IP20 |
| Wattage | 40W |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |