Lampvoet Ø15×56 cm ARMATA antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwarte voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15cm |
| Gewicht | 1320gram |
| Lengte | 15cm |
| Hoogte | 57cm |
| Diameter | 15cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€87,53 Incl. BTW
Op voorraad
Een mooie zwarte voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15cm |
| Gewicht | 1320gram |
| Lengte | 15cm |
| Hoogte | 57cm |
| Diameter | 15cm |
| Afmetingen | 15 × 15 × 56 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807260422 |
| Merk |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |