Lampvoet Ø14×43,5 cm DIEGO keramiek ecru
Specificaties
Beschrijving
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 14cm |
| Gewicht | 2000gram |
| Lengte | 14cm |
| Hoogte | 43.5cm |
| Diameter | 14cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€52,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 14cm |
| Gewicht | 2000gram |
| Lengte | 14cm |
| Hoogte | 43.5cm |
| Diameter | 14cm |
| Afmetingen | 14 × 14 × 43,5 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | keramiek |
| EAN | 8717807683160 |
| Merk | |
| Wattage | 40W |