Lampvoet Ø11,5×55 cm KALIRO glanzend goud
Specificaties
Beschrijving
Een mooie gouden voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Lengte | 13cm |
| Hoogte | 56cm |
| Diameter | 13cm |
| Breedte | 13cm |
| Gewicht | 795gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€67,50 Incl. BTW
Op voorraad
Een mooie gouden voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Lengte | 13cm |
| Hoogte | 56cm |
| Diameter | 13cm |
| Breedte | 13cm |
| Gewicht | 795gram |
| Afmetingen | 11,5 × 11,5 × 55 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807282707 |
| Merk |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |