Lampvoet 15x15x40 cm NAVELLI hout mat naturel
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige houten voet in een naturel look.
| Gewicht | 1220 gr |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 40 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€70,95 Incl. BTW
Op voorraad
Een prachtige houten voet in een naturel look.
| Gewicht | 1220 gr |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Merk | |
|---|---|
| EAN | 8717807746469 |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Stijl | |
| Wattage | 1*40W |