Hanglamp Ø79×20 cm FYANO zand
Specificaties
Beschrijving
Een mooie hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Gewicht | 900gram |
| Lengte | 79cm |
| Hoogte | 20cm |
| Diameter | 79cm |
| Breedte | 79cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€86,45 Incl. BTW
Op voorraad
Een mooie hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Gewicht | 900gram |
| Lengte | 79cm |
| Hoogte | 20cm |
| Diameter | 79cm |
| Breedte | 79cm |
| Lampenkap erbij | Nee |
|---|---|
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807706692 |
| Diameter | |
| Merk |