Hanglamp Ø70×62 cm DEMI ruw oud brons
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie bronzen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 62cm |
| Diameter | 70cm |
| Breedte | 70cm |
| Gewicht | 5800gram |
| Lengte | 70cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€286,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een hele mooie bronzen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 62cm |
| Diameter | 70cm |
| Breedte | 70cm |
| Gewicht | 5800gram |
| Lengte | 70cm |
| Afmetingen | 70 × 70 × 62 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807228651 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Wattage | 40 |