Hanglamp Ø70×30 cm FELINE wit
Specificaties
Beschrijving
Een mooie witte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 70cm |
| Breedte | 70cm |
| Gewicht | 3300gram |
| Lengte | 70cm |
| Hoogte | 30cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€305,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie witte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 70cm |
| Breedte | 70cm |
| Gewicht | 3300gram |
| Lengte | 70cm |
| Hoogte | 30cm |
| Afmetingen | 70 × 70 × 30 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807069025 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Wattage | 40 |