Hanglamp Ø60×45 cm PLUMERIA zand
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 1400gram |
| Diameter | 60cm |
| Hoogte | 45cm |
| Lengte | 60cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€204,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 1400gram |
| Diameter | 60cm |
| Hoogte | 45cm |
| Lengte | 60cm |
| Afmetingen | 60 × 60 × 45 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807651435 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Wattage | 40 |