Hanglamp Ø60×43 cm CHARITA rotan naturel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 1696gram |
| Lengte | 60cm |
| Hoogte | 43cm |
| Diameter | 60cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€130,00 Incl. BTW
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 1696gram |
| Lengte | 60cm |
| Hoogte | 43cm |
| Diameter | 60cm |
| Afmetingen | 60 × 60 × 43 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Rotan |
| EAN | 8717807644000 |
| Diameter | |
| Merk |