Hanglamp Ø53×37 cm FELIDA crème
Specificaties
Beschrijving
Een mooie crème kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 53cm |
| Hoogte | 37cm |
| Breedte | 53cm |
| Gewicht | 2120gram |
| Lengte | 53cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€117,92 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie crème kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 53cm |
| Hoogte | 37cm |
| Breedte | 53cm |
| Gewicht | 2120gram |
| Lengte | 53cm |
| Afmetingen | 53 × 53 × 37 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807694357 |
| Diameter | |
| Merk |