Hanglamp Ø50×53 cm ELATI zand
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 50cm |
| Gewicht | 1250gram |
| Hoogte | 53cm |
| Diameter | 50cm |
| Lengte | 50cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€151,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 50cm |
| Gewicht | 1250gram |
| Hoogte | 53cm |
| Diameter | 50cm |
| Lengte | 50cm |
| Afmetingen | 50 × 50 × 53 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807702731 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Wattage | 40W |