Hanglamp Ø47×56 cm HARANKA hout donker bruin
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie houten hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 56cm |
| Breedte | 47cm |
| Gewicht | 2300gram |
| Diameter | 47cm |
| Lengte | 47cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€210,00 Incl. BTW
Een super mooie houten hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 56cm |
| Breedte | 47cm |
| Gewicht | 2300gram |
| Diameter | 47cm |
| Lengte | 47cm |
| Afmetingen | 47 × 47 × 56 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807293321 |
| Merk |