Hanglamp Ø45×32 cm KYLIE ruw oud brons
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie bronzen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 30cm |
| Breedte | 45cm |
| Gewicht | 2180gram |
| Diameter | 45cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€119,90 Incl. BTW
Een super mooie bronzen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 30cm |
| Breedte | 45cm |
| Gewicht | 2180gram |
| Diameter | 45cm |
| Afmetingen | 45 × 45 × 30 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807228729 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |