Hanglamp Ø45×30 cm LATIKA zeegras naturel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 45cm |
| Gewicht | 1096gram |
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 30cm |
| Diameter | 45cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€112,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 45cm |
| Gewicht | 1096gram |
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 30cm |
| Diameter | 45cm |
| Afmetingen | 45 × 45 × 30 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807644055 |
| Merk |