Hanglamp Ø42×32 cm FELIDA crème
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie crème hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 1580gram |
| Hoogte | 32cm |
| Diameter | 42cm |
| Lengte | 42cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€87,90 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie crème hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 1580gram |
| Hoogte | 32cm |
| Diameter | 42cm |
| Lengte | 42cm |
| Afmetingen | 42 × 42 × 32 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807694340 |
| Merk |