Hanglamp Ø38×50 cm JACINTO rotan naturel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 38cm |
| Gewicht | 650gram |
| Lengte | 38cm |
| Hoogte | 50cm |
| Diameter | 38cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€89,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie bruin kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 38cm |
| Gewicht | 650gram |
| Lengte | 38cm |
| Hoogte | 50cm |
| Diameter | 38cm |
| Afmetingen | 38 × 38 × 50 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Rotan |
| EAN | 8717807614577 |
| Merk |