Hanglamp Ø32×20 cm ELIMO mat licht grijs
Specificaties
Beschrijving
Een mooie licht grijze hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 32cm |
| Gewicht | 1260gram |
| Lengte | 32cm |
| Hoogte | 20cm |
| Diameter | 32cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€59,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie licht grijze hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 32cm |
| Gewicht | 1260gram |
| Lengte | 32cm |
| Hoogte | 20cm |
| Diameter | 32cm |
| Afmetingen | 32 × 32 × 20 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807705343 |
| Merk |