Hanglamp Ø30×26 cm KYLIE zwart-mat nikkel
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 26cm |
| Diameter | 30cm |
| Breedte | 30cm |
| Gewicht | 1200gram |
| Lengte | 30cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€74,65 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een hele mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 26cm |
| Diameter | 30cm |
| Breedte | 30cm |
| Gewicht | 1200gram |
| Lengte | 30cm |
| Afmetingen | 30 × 30 × 26 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807083205 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |