Hanglamp Ø30 cm MEDINA antiek brons+glas mat wit
Specificaties
Beschrijving
Een mooie wit kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 30cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 30cm |
| Diameter | 30cm |
| Hoogte | 30cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€119,90 Incl. BTW
Een mooie wit kleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 30cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 30cm |
| Diameter | 30cm |
| Hoogte | 30cm |
| Afmetingen | 30 × 30 × 30 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807650919 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |