Hanglamp Ø29×31 cm ELATI zand
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie grijze hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 29cm |
| Gewicht | 800gram |
| Hoogte | 31cm |
| Diameter | 29cm |
| Lengte | 29cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€71,00 Incl. BTW
Een super mooie grijze hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 29cm |
| Gewicht | 800gram |
| Hoogte | 31cm |
| Diameter | 29cm |
| Lengte | 29cm |
| Afmetingen | 29 × 29 × 31 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| EAN | 8717807702717 |
| Merk | |
| Wattage | 40W |