Hanglamp Ø18×34 cm LAZAR mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 18cm |
| Diameter | 18cm |
| Breedte | 18cm |
| Gewicht | 730gram |
| Hoogte | 34cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€34,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een hele mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 18cm |
| Diameter | 18cm |
| Breedte | 18cm |
| Gewicht | 730gram |
| Hoogte | 34cm |
| Afmetingen | 18 × 18 × 34 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807635091 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |