Hanglamp 10L 124x35x120 cm SUBAR mat zwart+smoke glas
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 120cm |
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 8500gram |
| Lengte | 124cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€506,00 Incl. BTW
Een super mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 120cm |
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 8500gram |
| Lengte | 124cm |
| Afmetingen | 124 × 35 × 120 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807636791 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |