3124812 – Wandlamp 33,5x19x40,5 cm LION mat zwart
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 3124812 |
| EAN-code | 8717807641078 |
| Gewicht | 2.60 kg |
| Lengte | 33.5 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 40.5 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Overig |
| Materiaal | Kunststof |











