2972113 – Hanglamp Ø50,5×50 cm REEVA linnen beige
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige hanglamp die een mooie landelijke sfeer creëert.
Tijdens montage kan deze ingekort worden op de juiste hoogte.
| Artikelnummer | 2972113 |
| EAN-code | 8717807689438 |
| Gewicht | 0.90 kg |
| Lengte | 50.5 cm |
| Breedte | 50.5 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Textiel |
Wij adviseren onze klanten de LED filament als lichtbron.
Deze zijn zuinig in verbruik en hebben een langere levensduur.











