Hanglamp Ø30×35 cm MOROC goud
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige hanglamp uit de Moroc serie.
Tijdens montage kan deze worden ingekort op de juiste hoogte.
| Artikelnummer | 2949285 |
| EAN-code | 8717807605209 |
| Gewicht | 0.90 kg |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Maximaal vermogen | 40W |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal |



















