Vloerlamp Zenith 2 Accu 4398ST – Staalkleurige draadloze leeslamp met flexarm
Specificaties
Beschrijving
De Steinhauer Zenith 2 4398ST is een moderne staalkleurige oplaadbare vloerlamp met flexarm. Deze draadloze leeslamp combineert een tijdloos ontwerp met veel flexibiliteit en gebruiksgemak. Dankzij de geïntegreerde accu gebruik je de lamp volledig snoerloos en plaats je hem eenvoudig naast een bank, fauteuil of op een andere plek waar je extra licht nodig hebt.
De verlichting is dimbaar en lichtkleur instelbaar, zodat je het licht aanpast aan ieder moment. Kies voor helder functioneel licht tijdens het lezen of voor warmer, gedimd licht tijdens een ontspannen avond. Met een volledig opgeladen accu geeft de lamp op vol vermogen tot 8 uur licht. De oplaadtijd van een lege accu bedraagt ongeveer 5 uur.
Snoerloze leeslamp met oplaadbare accu
De geïntegreerde oplaadbare accu maakt de Zenith 2 4398ST bijzonder flexibel. Tijdens het gebruik is geen stroomkabel nodig, waardoor je niet afhankelijk bent van een stopcontact naast je zitplaats.
Je verplaatst de lamp gemakkelijk naar een andere fauteuil, bank of leeshoek. Ook wanneer je het interieur regelmatig anders indeelt, biedt het snoerloze ontwerp veel vrijheid.
Tot 8 uur draadloos licht
Met een volledig opgeladen accu biedt de Zenith 2 4398ST op vol vermogen tot 8 uur licht. Gebruik je een lagere lichtsterkte, dan kan de accu nog langer meegaan.
Een volledig lege accu heeft ongeveer 5 uur nodig om op te laden. Daarna is de lamp weer klaar voor urenlang draadloos gebruik.
Flexarm voor gericht leeslicht
De flexibele leesarm zorgt ervoor dat je het licht gemakkelijk naar de gewenste plek richt. Zo positioneer je de lampenkop precies boven een boek, tijdschrift of handwerk.
De flexarm maakt de Zenith 2 bijzonder geschikt als leeslamp naast een bank of fauteuil. Je hoeft de complete vloerlamp niet te verplaatsen wanneer je alleen de richting van het licht wilt aanpassen.
Dimbare verlichting
De Zenith 2 4398ST is dimbaar, waardoor je de lichtsterkte eenvoudig afstemt op de situatie.
Voor comfortabel lezen gebruik je een hogere lichtsterkte. Tijdens een rustige avond kun je het licht dimmen voor een zachtere en sfeervollere uitstraling. Een lagere lichtsterkte heeft bovendien als voordeel dat de accu langer mee kan gaan.
Lichtkleur instelbaar
Naast de lichtsterkte is ook de lichtkleur instelbaar. Hierdoor gebruik je één lamp voor zowel sfeervolle als functionele verlichting.
Kies voor een warme lichtkleur tijdens het ontspannen of stel het licht helderder in wanneer je wilt lezen of werken. Zo pas je de verlichting gemakkelijk aan je persoonlijke voorkeur aan.
Tijdloze staalkleurige uitvoering
De staalkleurige afwerking geeft de Zenith 2 4398ST een moderne en tijdloze uitstraling. De neutrale metaalkleur laat zich gemakkelijk combineren met uiteenlopende kleuren en materialen.
De lamp past uitstekend bij hout, glas, zwart, wit en lichte interieurkleuren en voelt zich thuis in zowel moderne en industriële als klassiek ingerichte woonruimtes.
Waarom kiezen voor de Steinhauer Zenith 2 4398ST?
- Moderne staalkleurige oplaadbare vloerlamp
- Ideaal als snoerloze leeslamp
- Ingebouwde accu voor draadloos gebruik
- Tot 8 uur licht op vol vermogen
- Langere gebruiksduur wanneer de lamp wordt gedimd
- Oplaadtijd van circa 5 uur
- Dimbare verlichting
- Lichtkleur instelbaar
- Flexarm voor nauwkeurig gericht leeslicht
- Eenvoudig te verplaatsen
- Geen stopcontact nodig tijdens gebruik
- Ideaal naast bank of fauteuil
- Geschikt voor woonkamer, leeshoek en slaapkamer
- Tijdloze staalkleurige afwerking
- Slank en ruimtebesparend ontwerp
De Steinhauer Zenith 2 Accu 4398ST is een praktische keuze voor wie een staalkleurige draadloze leeslamp met accu en flexarm zoekt. De combinatie van een accuduur tot 8 uur, dimbare en lichtkleur instelbare verlichting en een flexibel richtbare arm zorgt voor veel gebruiksgemak. Dankzij het snoerloze ontwerp zet je de lamp eenvoudig op de plek waar je op dat moment goed en comfortabel licht nodig hebt.




























