Hanglamp Stang 3464ZW Zwart + Kap Velours Blauw 3 lichts
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige chique design hanglamp met een zwarte pendel en velours blauwe kappen.
De kappen hebben een doorsnee van 30 cm.
| Product lengte | 140 cm |
|---|---|
| Product breedte | 30 cm |
| Verstelbaar in hoogte | Ja, tijdens montage |
| Is de lamp verstelbaar? | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Min. Hoogte (totaal) in cm | 97 cm |
| Max. hoogte (totaal bovenkant plafondkap – onderkant lamp) in cm | 167 cm |
| Plafondplaat lengte in cm | 35 cm |
| Plafondplaat breedte in cm | 10 cm |
| Plafondplaat hoogte in cm | 2.5 cm |
| Lampenkap diameter | 30 cm |
| Lampenkap hoogte | 18 cm |
Wij adviseren onze klanten de LED filament. Deze zijn zuiniger in verbruik en hebben een langere levensduur.






























