3126284 – Wandlamp Ø43×43 cm LYRA naturel+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige lamp die als wandlamp kan worden gemonteerd.
| Artikelnummer | 3126284 |
| EAN-code | 8717807681197 |
| Gewicht | 1.20 kg |
| Lengte | 43 cm |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal |















