Vloerlamp Ø42×145 cm BUPAK rotan naturel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie vloerlamp van Light & Living
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 42cm |
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 7704gram |
| Lengte | 42cm |
| Hoogte | 145cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€574,00 Incl. BTW
Een mooie vloerlamp van Light & Living
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 42cm |
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 7704gram |
| Lengte | 42cm |
| Hoogte | 145cm |
| Afmetingen | 42 × 42 × 145 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Rotan |
| EAN | 8717807646189 |
| Merk |