Hanglamp Ø50×51,5 cm PACINO rotan donker bruin
Specificaties
Beschrijving
28-Een mooie bruine hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 50cm |
| Gewicht | 710gram |
| Lengte | 50cm |
| Hoogte | 51.5cm |
| Diameter | 50cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€158,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
28-Een mooie bruine hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 50cm |
| Gewicht | 710gram |
| Lengte | 50cm |
| Hoogte | 51.5cm |
| Diameter | 50cm |
| Afmetingen | 50 × 50 × 51,5 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Rotan |
| EAN | 8717807614553 |
| Diameter | |
| Merk |