Hanglamp Ø40×30 cm PLUMERIA zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 40cm |
| Diameter | 40cm |
| Lengte | 40cm |
| Hoogte | 30cm |
| Gewicht | 800gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€112,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie zwarte hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 40cm |
| Diameter | 40cm |
| Lengte | 40cm |
| Hoogte | 30cm |
| Gewicht | 800gram |
| Afmetingen | 40 × 40 × 30 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807651381 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |