Lampvoet 37x13x29 cm JAMIRO nikkel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 37cm |
| Hoogte | 29cm |
| Breedte | 13cm |
| Gewicht | 1800gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€82,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 37cm |
| Hoogte | 29cm |
| Breedte | 13cm |
| Gewicht | 1800gram |
| Afmetingen | 37 × 13 × 29 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807304317 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |