Lampvoet 11x9x19 cm KARDAN hout donker bruin
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 8304764 |
| EAN-code | 8717807647308 |
| Gewicht | 0.54 kg |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Hout |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€26,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
| Artikelnummer | 8304764 |
| EAN-code | 8717807647308 |
| Gewicht | 0.54 kg |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Hout |
| Afmetingen | 11 × 9 × 19 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807647308 |
| Merk | |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer, Drie stappen dim met eigen schakelaar |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna