Kap ovaal recht smal 45-21-22 cm GEMSTONE goud
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 3845753 |
| EAN-code | 8717807280963 |
| Gewicht | 0.48 kg |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Fitting | E27 |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Textiel |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€72,00 Incl. BTW
| Artikelnummer | 3845753 |
| EAN-code | 8717807280963 |
| Gewicht | 0.48 kg |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Fitting | E27 |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Textiel |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna