Kap rond bamboo beige
Specificaties
Beschrijving
Prachtige bamboo kap in de maat 60 bij 25 cm hoog.
Past op alle E27 fittingen.

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€129,95 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Prachtige bamboo kap in de maat 60 bij 25 cm hoog.
Past op alle E27 fittingen.
| Gewicht | 0,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 cm |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Bamboe |
| Merk | |
| Breedte in MM | 600 mm |
| EAN | 8712746146912 |
| Lengte in MM | 250 mm |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna







